przeszklenia marki lumon

Czym przeszklenia Lumon wyróżniają się na tle konkurencji?

Systemy przeszkleń balkonowych z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością – zarówno w domach jednorodzinnych oraz blokach mieszkalnych, jak i biurowcach czy budynkach komercyjnych. Szukasz sposobu na bezpieczną i estetyczną zabudowę balkonu lub tarasu? Nowoczesne przeszklenia Lumon wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, jednocześnie doskonale wpasowując się w obecne trendy architektoniczne. Z naszego artykułu dowiesz się, czym takie rozwiązanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych systemów. Zapraszamy do lektury.

Poznaj główne zalety przeszkleń Lumon

Chcesz cieszyć się panoramicznymi widokami niezależnie od pogody? Pozbawione pinowych profilii, bezramowe przeszklenia Lumon dadzą Ci nieskrępowany widok na okolicę. Szklana zabudowa elegancko prezentuje się również z zewnątrz budynku, dzięki czemu podniesie walory estetyczne Twojej nieruchomości.

Przeszklenia Lumon wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego oraz aluminiowych profili, które zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną – od teraz możesz w ciszy i spokoju cieszyć się pięknym widokiem na miasto nawet podczas zimowych przymrozków.

Zobacz również  O co zapytać dewelopera?

Kolejną przewagą przeszkleń Lumon nad konkurencją jest ich wielofunkcyjność – w zależności od preferencji właściciela , zabudowy budynku mogą zostać zamontowane w systemie przesuwnym lub wysuwanym. Zabudowy balkonowe oraz tarasowe mają również zintegrowany system rolet, dzięki któremu uchronisz się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Gdzie sprawdzą się przeszklenia Lumon?

Taras to doskonała przestrzeń do pracy, wypoczynku, rodzinnych obiadów czy spotkań ze znajomymi – pogoda nie zawsze jednak pozwala korzystać z niego wtedy, kiedy chcemy. Tarasowe przeszklenia Lumon to rozwiązanie Twoich problemów, dzięki któremu możesz spędzać czas w przydomowej przestrzeni, niezależnie od pory roku i pogody.

Oprócz tarasów przeszklenia Lumon doskonale sprawdzają się również jako zabudowy balkonowe – zarówno w domach jednorodzinnych, jak i blokach mieszkalnych. Bezramowe systemy przeszkleń stworzą dodatkową przestrzeń do życia w Twoim domu, którą możesz zagospodarować w dowolny sposób, na przykład jako ogród zimowy, jadalnię, pracownię, siłownię czy pokój zabaw.

Nowoczesne przeszklenia Lumon wykorzystywane są również w biurowcach i budynkach komercyjnych – inwestorzy doceniają takie rozwiązanie ze względu na wysoką jakość, energooszczędność oraz walory estetyczne, które podnoszą wartość nieruchomości. Inwestycja w przeszklenia Lumon to inwestycja w przyszłość.

Zobacz również  Jak stosować żywe kolory we wnętrzach?

Zaprojektuj wymarzone przeszklenie Lumon

Szereg korzyści wynikających z posiadania systemów zabudowy balkonu sprawia, że coraz częściej stają się one standardem w ofercie deweloperów. Wybierając przeszklenia Lumon, masz możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb – firmowi konsultanci osobiście przyjdą do Twojego domu i sporządzą darmową wycenę projektu. Powiększ swoje mieszkanie o dodatkowe metry kwadratowe i zainwestuj w sprawdzone rozwiązania marki Lumon.


Dodaj komentarz